חדשנות טכנולוגית ומהפכה גלובלית בניהול משאבי האנוש בטבע

כחברה המעסיקה 58,000 עובדים ברחבי העולם, ושלאחרונה מיזגה לתוכה 15,000 עובדים חדשים (בעקבות הרכישה של החטיבה הגנרית של חברת Allergan), עומדת טבע בפני אתגרי ניהול משאבי אנוש שאין להם אח ורע בתעשייה בישראל. אתגרים כבירים אלו הביאו את חטיבת ה- IT בטבע לגייס את הטכנולוגיות המתקדמות מסוגן בכדי ליצור פלטפורמה גלובלית, שתאפשר התמודדות מיטבית עם קצב השינוי והתחרותיות העזה בתחום הפארמה.

בריאיון מיוחד בדה מרקר, ענת מרקוס, שעד לאחרונה שימשה כ- VP למערכות מידע בחטיבת ה-IT לניהול משאבי אנוש וגופי התמיכה הגלובליים בטבע, מתארת כמה מהאתגרים הנובעים מניהול עשרות אלפי עובדים ברחבי העולם, וכיצד יישום של טכנולוגיות IT מתקדמות, לצד אוריינטציה עסקית בלתי מתפשרת, אפשרו למערך ה- HR הגלובלי ליצור שפה אחידה וניהול יעיל של המשאב האנושי.


לקריאת הראיון המלא

לחצו כאן

אודות הבלוג

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על תוצאותיהם העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

הירשמו לעדכונים באימייל

פוסטים אחרונים

פוסטים לפי נושאים