פתאום כולם רוצים לעשות טוב לעולם?

בשנים האחרונות מחקרים מצאו כי הדור החדש של עובדים מחפש יותר מסתם עוד מקום עבודה המשלם להם שכר. משתנים כגון: משמעות העבודה, הערכים של הארגון, התרבות שלו, האפשרות לאזן בין עבודה לבין החיים מחוץ לעבודה, האתגר המקצועי ואפשרויות הפיתוח והקריירה תופסים היום מקום משמעותי הרבה יותר מאשר אי פעם.

נושא הצעת הערך של המעסיק בעידן הדיגיטלי ידון בהרחבה במהלך הכנס במקביל לנושאים רבים נוספים.

אספנו עבורכם סדרה של סרטונים בהם ארגונים שונים פונים למועמדים ומבליטים את האספקטים הללו, כל אחד עם הגוון שלו.

גיוס בעידן הדיגיטלי ועוד נושאים רבים אחרים יידונו בכנס השנתי שלנו, 6 ליולי 2017

לאתר הכנס ולהרשמה >>


Apple at Home Advisors – הסיפוק בעזרה לאחרים

סרטון של אפל המציג אנשי תמיכה מכל העולם המשתפים בסיפוק שלהם מהאפשרות לסייע לאחרים להשתמש במוצרי אפל. "אני מרגיש חלק ממשהו בעל משמעות". "אני זוכר כיצד סייעתי לאב להתקין את המצלמה שלו על האייפון על מנת שיוכל לצלם את הבת שלו בטקס הסיום שלה".


Apple R&D – להיות חלק מהקבוצה הטובה ביותר

אותה אפל, כאשר היא מציגה את הארגון לאנשי פיתוח, מציגה אלמנטים אחרים לגמרי: חדשנות, מצויינות ללא פשרות, להיות חלק מהקבוצה המוכשרת ביותר בעולם.


Microsoft Research – להשפיע על חיים של מיליוני אנשים

סרטון של מיקרוסופט לגיוס אנשי מחקר (Phd.), המציג את הסיפוק האדיר שבעבודה על דברים שישפיעו על חייהם של מיליוני אנשים, החופש לעבוד על מה שמעניין אותך והחופש לשתף פעולה עם מיטב החוקרים בעולם. אלו הם מרכיבים אשר מהווים הצעת ערך מושכת במיוחד לאוכלוסייה של חוקרים מוכשרים.


Bamboo HR – אם מישהו עובד כאן 70 שעות בשבוע, משהו לא בסדר

לסטארטאפים יש הילה של עבודה עד השעות הקטנות של הלילה, שינה בשקי שינה במשרד, פיצות ב – 01:00 בלילה. Bamboo HR, סטארט-אפ שהחליט להציג למועמדים תפיסה אחרת המדגישה את האיזון בין החיים לעבודה.


Deloitte – אלו הערכים המנחים אותנו בעבודה

סרטון המכוון למחפשי עבודה ומציג בצורה אינטראקטיבית ומקסימה את הערכים של הארגון. אם אתה מזדהה עם הערכים הללו, יש לך מקום בדלויט.


הכנס השנתי שלנו, 6 ליולי 2017

כנס הלקוחות השנתי שלנו הוא האירוע שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. זו השנה השישית בה נערך האירוע, והשנה הוא רחב ומעניין מאי פעם.
הכנס יעסוק בעתיד משאבי אנוש בעידן הדיגיטלי, וכולל פנל רחב של מובילי דעה מהארץ ומחו"ל.

המהפכה הדיגיטלית מעצבת מחדש כמעט כל תחום בחיים של כל אחד מאיתנו, ומשנה לגמרי גם את עולם העבודה והעסקים. תעשיות שלמות נעלמות או משתנות מקצה לקצה עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, ומאלצות הנהלות לשנות את החשיבה לגבי ניהול טאלנט ומשאבי אנוש, ולתכנן מחדש את כלל חווית העבודה בארגון.

גם השנה נאסוף את כל "המי ומי" בתעשיית משאבי האנוש בישראל, לאירוע המרכזי של השנה – כנס הלקוחות השנתי שלנו.

בואו לשמוע את האנשים המעניינים ביותר בתחום משאבי האנוש מישראל ומחו"ל על הבמה המרכזית.

בחרו מבין 30 הרצאות ב – 5 מסלולים שונים. בואו לפגוש את אנשי משאבי האנוש הבכירים מ – 150 הארגונים המובילים בישראל.


לאתר הכנס ולהרשמה

לחצו כאן

אודות הבלוג

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על תוצאותיהם העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

הירשמו לעדכונים באימייל

פוסטים אחרונים

פוסטים לפי נושאים