המחזור השני של AKT LABS מגיע לשיא: DEMO DAY 2019 - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
המחזור השני של AKT LABS מגיע לשיא: DEMO DAY 2019

המחזור השני של AKT LABS מגיע לשיא: DEMO DAY 2019

22/07/2019

מוקדם יותר החודש, התקיימה אבן הדרך האחרונה במסע בן 10 שבועות של תכנית AKT LABS, מחזור 2019. במסגרת “יום ההדמיה” שנערך בפני משקיעים פרטיים ונציגי קרנות הון סיכון מהתעשייה, הציעו ארבעת הסטארטאפים שנבחרו השנה לתכנית האקסלרטור. ארבעת המציגים הפגינו כישרון ומוכנות להשתלבות בתעשייה. המשקיעים הפוטנציאליים שישבו בקהל הפגינו עניין, שאלו שאלות ונפתח ערוץ להמשך תקשורת עם הסטארטאפים המשתתפים. לחצו כאן לקרוא עוד על הסטארטאפים המציגים> לתמונות מהאירוע בעמוד הפייסבוק של AKT>

במחזור הנוכחי של התכנית, המשיכה AKT למנף את מומחיותה הייחודית ומיצובה בשוק, והעניקה ליזמים המשתתפים מסגרת תמיכה כוללת של הכוונה מקצועית, הזדמנויות יצירת קשרים עם מנטורים וגישה למשקיעים פוטנציאליים, העשויים להגשים להם את החלום.

בהזדמנות זו, נודה לפורום המנטורים המגוון והמרשים, מובילי תחום משאבי האנוש במשק שהצטרפו למסע הזה, ובעבודתם עם הסטארטאפים העניקו ערך עצום לצוותים.

בקרוב- מחזור מספר 3 יוצא לדרך! אם אתם מעוניינים לשמש כמנטורים בתכנית AKT LABS 2020 או להגיש מועמדות כסטארטאפים, אתם מוזמנים ליצור קשר בכתובת: info@aktglobal.com

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש