על החברה

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ- 100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם.

עם משרדים בישראל, בריטניה, צ’כיה, קפריסין ויוון אנו משרתים למעלה מ- 150 לקוחות, ארגונים מובילים הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על תוצאותיהם העסקיות. אנו עוסקים עבורם במחקר, מספקים את המתודולוגיות המתקדמות ביותר, נסמכים על בנצ’מרק בינלאומי ומציגים תוצאות עסקיות ברורות.

למעלה מ- 90% מהלקוחות שלנו ממשיכים לעבוד איתנו משנה לשנה. לקוחות אלו מכירים במובילות המקצועית של החברה, בערך הנוצר בשל השילוב של תחומי המומחיות המגוונים הקיימים בה, וביכולת שלנו לבנות עימם שותפות דרך אמיתית וארוכת טווח.

AKT מייצגת בישראל את חטיבת הייעוץ למשאבי אנוש של Aon, חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בעולם. שותפות זו מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו מחקר ומתודולוגיה, שאין בדרך כלל לחברה בסדר גודל מקומי, ולהקים צוותים חוצי-גבולות, כמעט בכל מדינה בעולם, על מנת לתמוך בצרכי הלקוחות הבינלאומיים שלנו.

חברת AKT הנה Gold Partner של SAP, והיא פועלת הן בתחום מכירת הרשיונות והן בתחום היישום וההטמעה של SAP SuccessFactors, המערכת המובילה בעולם לניהול משאבי אנוש. בין לקוחותיה של SAP SuccessFactors  ניתן למצוא את השורה הראשונה של הארגונים בשוק הגלובלי.

עובדות ומספרים >>

שותפויות אסטרטגיות >>

מה אנחנו עושים >>