על החברה – שותפויות אסטרטגיות

 

Aon 

AKT מייצגת בישראל את חטיבת הייעוץ למשאבי אנוש של Aon, חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בעולם. שותפות זו מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו מחקר ומתודולוגיה, שאין בדרך כלל לחברה בסדר גודל מקומי, ולהקים צוותים חוצי-גבולות, כמעט בכל מדינה בעולם, על מנת לתמוך בצרכי הלקוחות הבינלאומיים שלנו.

לאתר Aon

 


Lee Hecht Harrison

(Lee Hecht Harrison (LHH הינה חברה גלובלית הפועלת ממעל 350 סניפים ביותר מ- 60 מדינות.

מעל 50% מ- 500 החברות הגדולות בכלכלה הגלובלית, ואלפי חברות אחרות, עושות שימוש שוטף בשירותי החברה כאשר הן נפרדות מעובדים ומנהלים.

AKT מפעילה את המשרד המקומי של LHH תחת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי. החל משנת 2000 מלווה LHH ישראל בהצלחה ובאופן שוטף את הארגונים המובילים במשק הישראלי. אנו מסייעים לעובדים ומנהלים להגיע למשרה הבאה שלהם.

לאתר LHH ישראל

 


SAP SuccessFactor

חברת SuccessFactors, הנמצאת בבעלות חברת SAP, הנה חברת פתרונות המחשוב המובילה בעולם בתחום משאבי אנוש.

חבילת המוצרים של SAP SuccessFactors כוללת פתרונות אינטגרטיביים לניהול רשומות עובדים (Core HR), שכר, ניהול ביצועים, ניהול תהליכי תגמול, ניהול תהליכי גיוס, פיתוח מנהיגות וניהול תהליכי הדרכה.

מוצרי SAP SuccessFactors פועלים בקרב 6,200 ארגונים בעולם, עם מעל 47 מיליון משתמשים, ב- 60 תעשיות שונות וב- 177 מדינות. בין לקוחות החברה בעולם ניתן למצוא ארגונים כגון Kimberly-Clark, Siemens, Hilton, Xerox, Toyota, Wachovia Bank Applied Materials, Adama, Nissan ועוד.

חברת AKT, הנה Gold Partner של SAP, והיא פועלת הן בתחום ההפצה והן בתחום היישום וההטמעה של SAP SuccessFactors. בין לקוחותיה של SAP SuccessFactors בישראל ניתן למצוא את השורה הראשונה של העסקים בשוק המקומי ועסקים בעלי מטה ישראלי, הפועלים בשוק הגלובלי.

לאתר SAP SuccessFactors