פתאום כולם רוצים לעשות טוב לעולם? - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
פתאום כולם רוצים לעשות טוב לעולם?

פתאום כולם רוצים לעשות טוב לעולם?

11/09/2017

בשנים האחרונות מחקרים מצאו כי הדור החדש של עובדים מחפש יותר מסתם עוד מקום עבודה המשלם להם שכר. משתנים כגון: משמעות העבודה, הערכים של הארגון, התרבות שלו, האפשרות לאזן בין עבודה לבין החיים מחוץ לעבודה, האתגר המקצועי ואפשרויות הפיתוח והקריירה, תופסים היום מקום משמעותי הרבה יותר מאשר אי פעם.
אספנו עבורכם סדרה של סרטונים בהם ארגונים שונים פונים למועמדים ומבליטים את האספקטים הללו, כל אחד עם הגוון שלו.


Apple at Home Advisors – הסיפוק בעזרה לאחרים
סרטון של אפל המציג אנשי תמיכה מכל העולם המשתפים בסיפוק שלהם מהאפשרות לסייע לאחרים להשתמש במוצרי אפל. “אני מרגיש חלק ממשהו בעל משמעות”. “אני זוכר כיצד סייעתי לאב להתקין את המצלמה שלו על האייפון על מנת שיוכל לצלם את הבת שלו בטקס הסיום שלה”.

 


Apple R&D – להיות חלק מהקבוצה הטובה ביותר
אותה אפל, כאשר היא מציגה את הארגון לאנשי פיתוח, מציגה אלמנטים אחרים לגמרי: חדשנות, מצויינות ללא פשרות, להיות חלק מהקבוצה המוכשרת ביותר בעולם.

 


Microsoft Research – להשפיע על חיים של מיליוני אנשים
סרטון של מיקרוסופט לגיוס אנשי מחקר (Phd.), המציג את הסיפוק האדיר שבעבודה על דברים שישפיעו על חייהם של מיליוני אנשים, החופש לעבוד על מה שמעניין אותך והחופש לשתף פעולה עם מיטב החוקרים בעולם. אלו הם מרכיבים אשר מהווים הצעת ערך מושכת במיוחד לאוכלוסייה של חוקרים מוכשרים.

 


Bamboo HR – אם מישהו עובד כאן 70 שעות בשבוע, משהו לא בסדר
לסטארטאפים יש הילה של עבודה עד השעות הקטנות של הלילה, שינה בשקי שינה במשרד, פיצות ב– 01:00 בלילה. Bamboo HR, סטארט-אפ שהחליט להציג למועמדים תפיסה אחרת המדגישה את האיזון בין החיים לעבודה.

 
 


Deloitte – אלו הערכים המנחים אותנו בעבודה
סרטון המכוון למחפשי עבודה ומציג בצורה אינטראקטיבית ומקסימה את הערכים של הארגון. אם אתה מזדהה עם הערכים הללו, יש לך מקום בדלויט.
1
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש