החזון המדהים של L’Oreal לגיוס בעידן הדיגיטלי - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
החזון המדהים של L’Oreal לגיוס בעידן הדיגיטלי

החזון המדהים של L’Oreal לגיוס בעידן הדיגיטלי

11/09/2017

הלקוחות הטובים ביותר שלכם, מהווים המאגר המושלם לגייס ממנו: הם מכירים את המותג שלכם ואם הם לקוחות נאמנים הם כנראה חולקים את אותם ערכים; הם מציגים את אותו גיוון אתני, תרבותי, שאתם צריכים בארגון על מנת לשרת היטב את הלקוחות שלכם – הם הרי הלקוחות שלכם; תקבלו מהם אחוז היענות גבוה יותר כיוון שהם אוהבים את המותג שלכם; בקיצור התנאים האידאליים.
נושא הגיוס בעידן הדיגיטלי ידון בהרחבה במהלך הכנס במקביל לנושאים רבים נוספים.
בינתיים, בסרטון של לוריאל אתם יוצאים לטיול אל העתיד: מגלים כיצד טכנולוגיה חדשה משנה את המסע של המועמדים וכן את מסע הלקוחות. גלו כיצד החדשנות הדיגיטלית יכולה בקרוב להפוך אתכם מקונים, למועמדים ולאחר מכן לעובדים.


 
הכנס השנתי שלנו, 6 ליולי 2017
כנס הלקוחות השנתי שלנו הוא האירוע שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. זו השנה השישית בה נערך האירוע, והשנה הוא רחב ומעניין מאי פעם.
הכנס יעסוק בעתיד משאבי אנוש בעידן הדיגיטלי, וכולל פנל רחב של מובילי דעה מהארץ ומחו”ל.
המהפכה הדיגיטלית מעצבת מחדש כמעט כל תחום בחיים של כל אחד מאיתנו, ומשנה לגמרי גם את עולם העבודה והעסקים. תעשיות שלמות נעלמות או משתנות מקצה לקצה עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, ומאלצות הנהלות לשנות את החשיבה לגבי ניהול טאלנט ומשאבי אנוש, ולתכנן מחדש את כלל חווית העבודה בארגון.
גם השנה נאסוף את כל “המי ומי” בתעשיית משאבי האנוש בישראל, לאירוע המרכזי של השנה – כנס הלקוחות השנתי שלנו.
בואו לשמוע את האנשים המעניינים ביותר בתחום משאבי האנוש מישראל ומחו”ל על הבמה המרכזית.
בחרו מבין 30 הרצאות ב – 5 מסלולים שונים. בואו לפגוש את אנשי משאבי האנוש הבכירים מ – 150 הארגונים המובילים בישראל.


לאתר הכנס ולהרשמה

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש