Who Is The Next Great HR Tech Company - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
Who Is The Next Great HR Tech Company

Who Is The Next Great HR Tech Company

11/09/2017

זירת הסטארטאפים בתחום ה – HR TECH גועשת ובועטת, בעוד המהפיכה הדיגיטלית משנה כמעט כל היבט בחיים שלנו, השפעותיה מגיעות גם לסביבת העבודה במלוא העוצמה.
“אם תשאל את בכירי התעשייה, יגידו לך שמשאבי אנוש אינן הגוף הראשן המאמץ טכנולוגיות חדשות” אומר דרור גורביץ’, שותף מנהל ב – AKT. “המהפיכה הדיגיטלית, והציפיות המשתנות של מועמדים ועובדים, יוצרים לחץ על גופי משאבי אנוש להשתנות ולאמץ מודלים חדשים וחשיבה פורצת גבולות.”
“סטארטאפים בתחום ה – HR TECH משחקים תפקיד חשוב ביותר בתהליך הזה, בעצם זה שהם פועלים מחוץ למערכת הארגונית, ובהתעלמות מופגנת מאופן בו דברים נעשו עד כה, בהציגם דרכים חדשות לעשות את הדברים. אינשטיין היה זה שאמר שלא נוכל לפתור בעיות באמצעות אותה צורת חשיבה שהשתמשנו בה כשיצרנו אותן.”
במהלך הכנס השנתי שלנו, שיתקיים ב- 6/7/17, יציגו 6 סטארטאפים ישראלים בתחום HR TECH שבחרנו בקפידה. הזדמנות פנטסטית לגעת בחדשנות הטכנולוגית בתחום.
בינתיים, ריכזנו עבורכם רשימה חלקית של השחקנים החדשים בזירה. האם ברשימה הזו נמצאת השחקנית אשר תוביל את שוק פתרונות הטכנולוגיה למשאבי אנוש של העשור הבא?

Continuous performance management: Reflektiv, TMBC (acquired by ADP), BetterWorks, Impraise, Workboard, TinyPulse, SmallImprovements, Zugata, HighGround
Feedback and data driven engagement: Glint, CultureAmp, CultureIQ, Hyphen, Waggl, Thymometrics, Questback, OfficeVibe
Learning Experience and smart learning: Degreed, EdCast, Pathgather, Axonify, Everwise, Landit, BetterUp, GameEffective
Social Recognition and rewards: OC Tanner, TemboSocial, Globoforce, Achievers, AnyPerk, Payscale, Comparably
Wellness and fitness: VirginPulse, Limeade, Ceridian LifeWorks
Candidate analysis and sourcing: HireVue, PhenomPeople, Lever, Smashfly, Greenhouse, SmartRecruiters, Unitive, Pymetrics, Entelo
Team productivity:  Slack, Workplace (Facebook), Google Teams, Microsoft Teams, Trello (acquired by Atlassian), Basecamp, Asana, and Wrike


במת HR Disrupt בכנס השנתי שלנו

סרקנו עבורכם את השוק, ובפעם הראשונה על במה אחת, נרכז עבורכם 6 מהסטארטאפים המבטיחים ופורצי הדרך ביותר ברשימה.
לכל אחד מהם תהיינה 6 דקות להציג את החדשנות שלו, ולאחר מכן פנל המומחים הבינלאומי שעל הבמה יציג להם מספר שאלות.

אם חדשנות פורצת דרך במשאבי אנוש מעניינת אתכם, אם אתם רוצים להבין איך תיראה זירת הטכנולוגיה למשאבי אנוש בעוד כמה שנים, אתם חייבים להיות שם!


הכנס השנתי שלנו, 6 ליולי 2017

כנס הלקוחות השנתי שלנו הוא האירוע שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. זו השנה השישית בה נערך האירוע, והשנה הוא רחב ומעניין מאי פעם.
הכנס יעסוק בעתיד משאבי אנוש בעידן הדיגיטלי, וכולל פנל רחב של מובילי דעה מהארץ ומחו”ל.

המהפכה הדיגיטלית מעצבת מחדש כמעט כל תחום בחיים של כל אחד מאיתנו, ומשנה לגמרי גם את עולם העבודה והעסקים. תעשיות שלמות נעלמות או משתנות מקצה לקצה עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, ומאלצות הנהלות לשנות את החשיבה לגבי ניהול טאלנט ומשאבי אנוש, ולתכנן מחדש את כלל חווית העבודה בארגון.

גם השנה נאסוף את כל “המי ומי” בתעשיית משאבי האנוש בישראל, לאירוע המרכזי של השנה – כנס הלקוחות השנתי שלנו.

בואו לשמוע את האנשים המעניינים ביותר בתחום משאבי האנוש מישראל ומחו”ל על הבמה המרכזית.

בחרו מבין 30 הרצאות ב – 5 מסלולים שונים. בואו לפגוש את אנשי משאבי האנוש הבכירים מ – 150 הארגונים המובילים בישראל.


לאתר הכנס ולהרשמה

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש