זהו כנראה קמפיין הגיוס הטוב ביותר שראינו עד כה - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
זהו כנראה קמפיין הגיוס הטוב ביותר שראינו עד כה

זהו כנראה קמפיין הגיוס הטוב ביותר שראינו עד כה

11/09/2017

נתחיל מהסוף – זהו כנראה קמפיין הגיוס הטוב ביותר שראינו עד כה. שנה וחצי של עבודה לקח להיינקן, יצרנית הבירה הגלובלית, לפתח ולהשיק את קמפיין הנוכחי שלהם לגיוס עובדים, ואיזה קמפיין!!!
לכניסה לאתר הקמפיין >>
הקמפיין מציב מול המתעניינים בעבודה בהיינקן חווית וידאו אינטראקטיבית המזמינה את הצופה לענות על סדרה בת 12 שאלות, לכל אחת מהן ניתנות 3-5 שניות לענות. לאחר מכן הוא מקבל את תוצאות השאלון ומופנה לדף מודעות הדרושים של היינקן בלינקדאין, שם הוא יכול לראות אלו משרות פתוחות קיימות בארגון, ולהגיש אליהן מועמדות כשהוא מצרף את תוצאות השאלון שקיבל ואת קורות החיים שלו.
החוויה מצליחה להעביר את מותג המעסיק של היינקן בצורה מושלמת. הצופה מקבל את כל מה שהארגון יכול להציע: חוויות קריירה גלובליות, התפתחות אישית, גיוון, הזדמנויות קידום, יכולת לחדש ולהשפיע ועוד ועוד. האפקט עוצמתי בצורה בלתי רגילה. אם הדברים הללו מדברים אליך, קשה שלא לרצות לעבוד בהיינקן לאחר שצפית בקמפיין.
היינקן שמה דגש רב על מאפייני אישיות המועמדים ולא רק על הכישורים שלהם. הפילוסופיה המנחה את המגייסים היא שמרכיבי האישיות חשובים ביותר להצלחה לטווח ארוך והתאמה לארגון ולתרבות שלו. הקלות והכיפיות בה נדרש הצופה לענות על שאלון האישיות מאפשרת להיינקן לאסוף מידע אמיתי שחשוב לארגון ובוודאי כמעט בלתי אפשרי לאסוף, בשלב ראשוני כל כך, בכל דרך אחרת.
הויראליות של הקמפיין פנטסטית – החוויה כל כך עשירה ומהנה, שלאחר שצופים בו קשה שלא לשלוח אותו לחברים ולהציע להם לצפות בו.
במסגרת הקמפיין הגלובלי, היה חשוב להיינקן להיות מוצגת כחברה גלובלית שמכירה בייחודיות של כל מדינה ואזור. כתלות במדינה ממנה הצופה מגיע, החוויה מעט שונה. לדוגמא: השעון של המראיין מראה את הזמן המקומי, אם אתה צופה ממקסיקו באחד הסצנות יופיעו אנשים אוכלים טורטייה, ואילו לצופה מווייטנאם יוצג מרק נודלס – הירידה הזו לפרטי הפרטים הקטנים ביותר הנה חלק מהחוויה ומה שהופך צפייה חוזרת, פעם ועוד פעם, לחוויה.

בקיצור, מדהים – צפייה מהנה!

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש