על דאטה ואנליטיקה - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
על דאטה ואנליטיקה

על דאטה ואנליטיקה

11/09/2017

בדיוק כפי שמחלקות השיווק אוספות ומעבדות כמות גדולה של מידע על מנת להבין מי הלקוח שמולם וכיצד עליהם לפנות אליו, כך גם גופי משאבי אנוש יעשו שימוש הולך וגובר בטכנולוגיות Big Data ואלגוריתמים מתוחכמים, על מנת לקבל החלטות חכמות יותר.
אולם כלים טכנולוגיים חדשניים אלו תלויים ביכולת של אנשי משאבי אנוש אכן להפיק את המיטב מהנתונים ומהאפשרויות שהם מציעים. יש כאן עדיין פער גדול ביכולות שצריך לסגור. אנשי משאבי אנוש יידרשו לרכוש יכולות חדשות ולהכניס למעגל אלגוריתמאים, מהנדסי דאטה ואנשי טכנולוגיה. אנשי משאבי האנוש עצמם יידרשו להבין לעומק את הנתונים ואת מה שעומד מאחוריהם. זהו מהפך שעדיין לא התרחש. אך מעל הכל, משאבי אנוש, המורגלים בקבלת החלטות המבוססת על התרשמות אישית, יידרשו כעת לעבוד לקבלת החלטות אנליטית מבוססת נתונים – זהו המהפך הגדול מכולם.


אז איך Big Data ואנליטיקה קשורים למשאבי אנוש? דרור גורביץ, שותף מנהל, AKT.

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש