ממשק משתמש חדש ל- SAP SuccessFactors - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
ממשק משתמש חדש ל- SAP SuccessFactors

ממשק משתמש חדש ל- SAP SuccessFactors

11/09/2017

גופי משאבי אנוש משקיעים משאבים מוגברים בשיפור האפקטיביות והיעילות של השירותים והתכניות השונים עליהם הם מופקדים. הכוחות הפועלים בשוק התעסוקה בעשורים האחרונים, וחילופי הדורות במקום העבודה, דוחפים גופי משאבי אנוש מעבר למבחני היעילות והאפקטיביות, אל חשיבה מחודשת ומיקוד בחוויית ה”לקוח” – העובד או המנהל העושה שימוש בשירותי משאבי האנוש השונים.
הסביבה המתוקשבת בה חיים העובדים שלכם מחוץ למקום העובדה חיה ובועטת. ממשק המשתמש וחווית השימוש עברו מהפיכה – Facebook ,Twitter ,Amazon ,eBay PayPal כל מה שאתה עושה היום ברשת מתבצע בממשק נגיש ופשוט. זה הסטנדרט איתו הם מגיעים לשולחן העבודה שלהם – אם לא תצליחו להדביק את הפער תישארו הרחק מאחור. מערכות חדישות לניהול משאבי אנוש חרטו על דגלן Consumer Level User Experience. זה אומר ממשק משתמש וחווית שימוש דומה לענקי הרשת אליהם מורגלים המשתמשים.
SAP SuccessFactors השיקה השנה ממשק משתמש חדש לחלוטין המהווה מהפיכה בתחום. ההשקה כוללת גם אפליקציות SAP SuccessFactors ל- iOS ואנדרואיד שנבנו מחדש לגמרי על מנת לאפשר לעובדים ומנהלים חווית שימוש אופטימלית במערכת מהניידים שלהם.
ממשק המשתמש אינטואיטיבי ודומה לחוויה הדיגיטלית לה אנו מורגלים בצרכנים ומשתמשים בפייסבוק, טוויטר ודומותיהן.


בסרטון הקצר שלפניכם תוכלו לראות את החידושים המרכזיים

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש