מה הקשר בין אפל סטור למשאבי אנוש? - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
מה הקשר בין אפל סטור למשאבי אנוש?

מה הקשר בין אפל סטור למשאבי אנוש?

11/09/2017

עולם משאבי האנוש הוא בוודאי אחד התחומים הדינמיים ביותר בארגון. מעצם היותו מכוון לחוויה האנושית, הוא צומח ומשתנה ככל שהחוויה האנושית עוברת שינויים ומתפתחת בעידן שלנו. אופנות חדשות, מגמות חדשות, ציפיות חדשות של עובדים, כל אלו דורשים קצב חדשנות חסר תקדים.
SAP מכירה בעובדה שספק תוכנה אחד, בעל כיסים עמוקים ומשאבי מחקר ופיתוח רבים ככל שיהיה, לא יוכל להדביק את קצב החדשנות הנדרש בעידן הדיגיטלי. זו הסיבה ש- SuccessFactors, מודול ניהול משאבי האנוש בטכנולוגיית הענן של SAP, נבנתה להיות פלטפורמה פתוחה אליה יכולות להתחבר אפליקציות שונות שמפותחות על ידי צדדים שלישיים – חברות פיתוח חדשניות ונועזות אשר יכולות להשלים את הפונקציונליות הרחבה המוצעת במסגרת מערכת הליבה.
לא רק זאת, אלא ש- SAP מרכזת את כל האפליקציות הללו במרקטפלייס אחד בדומה לזה שאנו מוצאים באפל סטור ובגוגל פליי. נכון להיות ישנן מעל 60 אפליקציות שונות המוצעות במרקטפלייס של SAP אשר פותחו על ידי חברות מתמחות ומציעות פונקציונליות חדשנית שנוספת על זו המוצעת במערכת SuccessFactors, אך מתחברת אליה באינטגרציה מושלמת.
לאחרונה אף הכריזה SAP על שיתוף פעולה עם אפל במסגרתו תתאפשר גישה ל- 2 מיליון מפתחי האפליקציות ל- iOS, אל מערכת SuccessFactors על מנת שיוכלו לפתח עבורה אפליקציות חדשניות למובייל. מסגרת כזו בנויה לדחוף את החדשנות לקצוות חדשים ולאפשר ללקוחות SuccessFactors ליהנות מגישה לקהילה שלמה של המפתחים החדשניים ביותר שיש שם בחוץ, במטרה להמשיך את המהפכה הדיגיטלית במשאבי אנוש.


לצפייה בראיון עם מייק איטלינג, נשיא SAP Successfactors, הדן בנושא

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש