ספיאנס

ניהול הצמיחה הארגונית עם SAP SuccessFactors

ספיאנס היא ספקית עולמית מובילה של פתרונות תוכנה עבור תעשיית הביטוח. החברה הנה אחת מחברות התוכנה המובילות בתחום הביטוח במשך יותר מ-30 שנה, עם הצלחה מוכחת. החברה משרתת למעלה מ-170 חברות ביטוח בינלאומיות, ארגונים פיננסיים ובנקים ברחבי העולם. החברה מנתה בשנה שעברה כ-1,000 עובדים והיא עומדת להכפיל את כח העבודה שלה בשנים הקרובות.

האתגר

ספיאנס צומחת במהירות, גם באופן אורגני וגם בתהליכי מיזוגים ורכישות. הצורך לנהל צמיחה מהירה בכח אדם יצר אתגרים אדירים בארגון ודרש שידרוג מערכות ותשתיות בתחום משאבי האנוש.

AKT סייעה לספיאנס ליצור תהליכים מאוחדים לארגון משאבי האנוש וליישם פתרונות SAP SuccessFactors. היישום כלל את מודול Employee Central ואת מודול הגיוס. בהמשך מתכננת החברה ליישם גם את מודול הלמידה ומודול ניהול הביצועים.

התוצאה

100%

מנתוני עובדים מנוהלים במערכת גלובלית אחת

יישום בזמן שיא

יישום מואץ בצורה יוצאת דופן של פתרון SAP SuccessFactors Employee Central

פלטפורמה להמשך הדרך

יישום מודולים נוספים על מנת ליצור פלטפורמה רחבה לניהול גלובלי של תהליכי משאבי אנוש

שקיפות במידע התומכת בצמיחה מתמדת

גלובליזציה וסטנדרטיזציה בארגון משאבי האנוש מהווים זרז לצמיחת החברה. המערכת מאפשרת לארגון לשלוף את כל המידע הנדרש על העובד, לעבוד בתהליכים מסודרים, מדויקים ואחידים, לתכנן את כח העבודה העולמי ואת תהליכי הגיוס והשכר. במקביל פתרון ה- SAP SuccessFactors מאפשר גמישות לוקלית לכל מדינה בהתאם למגמות, התהליכים הנהוגים, הרגולציה והדרישות העסקיות הספציפיות בכל המדינות ברחבי העולם בהן מעסיקה החברה עובדים.

 

 


“לחברת סאפינס ול- AKT שותפות בדרך ובעשייה, הם מספקים לנו לא רק את הטכנולוגיה, אלא גם שיטות עבודה מומלצות במשאבי האנוש ואת המומחיות והמקצועיות בייעוץ בתחום”.

רוני אל דור, מנכ”ל ספיאנס