טבע פרמצבטיקה

טבע מקימה ארגון משאבי אנוש גלובלי ומגדירה מחדש את חווית העובד עם SAP SuccessFactors

טבע פרמצבטיקה הינה חברה גלובלית מובילה בתחום התרופות ויצרנית התרופות הגנריות הגדולה ביותר בעולם המספקת פתרונות בריאותיים איכותיים לכמיליוני חולים מדי יום. חברת טבע מעסיקה מעל 50,000 עובדים, ומייצרת כ- 120 מיליארד טבליות וכמוסות בכל שנה.

האתגר

מיום הקמתה מיישמת טבע אסטרטגיה של מיזוגים ורכישות. בעשור האחרון כח העבודה של טבע גדל מ- 7,000 ל- 57,000, בעיקר באמצעות רכישות. צמיחה מהירה שכזו דרשה מטבע להמציא מחדש את ארגון משאבי האנוש שלה, על מנת לתמוך בהיקפים החדשים של הפעילות. במסגרת תהליך התכנון מחדש של ארגון משאבי אנוש, שבו ליווינו את טבע, נדרש פתרון תוכנה גלובלי לניהול משאבי אנוש אשר יחליף את פתרונות ה- HR המקומיים שלהם ב- 80 מדינות. SAP SuccessFactors נמצא כפתרון המתאים ביותר להתמודד עם מהלך בסדר גודל כזה.

AKT מלווה את טבע לאורך כל המסע לאימוץ מלא של טכנולוגיות ענן במשאבי האנוש שלה, החל מהגדרת מפת הדרכים הרב שנתית לניהול התהליך, עבור ביישום של כמה מהמודולים המרכזיים ברחבי העולם, תמיכה בניהול שינויים, הדרכת משתמשים, ועד תמיכה בפעילות השוטפת והיום יומית שלהם.

התוצאה

100%

תמונה גלובלית מלאה של נתוני הטאלנט בחברה, המאפשרת ניהול חכם יותר של שיבוצים, ניודים וגיוסים

100%

מתכניות התגמול של העובדים מנוהלות באופן גלובלי במערכת, בהתאמה מלאה בין תגמול לביצועי העובדים

100%

תמונה גלובלית ליעדים ולביצועים של כלל המנהלים והעובדים בחברה

 

להצליח עם הטכנולוגיה המתאימה

הרכישות אפשרו לטבע לבנות תיק מוצרים ייחודי, פעילות גלובלית, מו”פ וצוותי מכירות ברחבי העולם. על מנת להיות החדשניים ביותר ולהיות מובילים בשוק התרופות, טבע נדרשה לבנות אסטרטגיה עסקית משולבת. היכולת של ארגון משאבי האנוש לספק תמונה עדכנית של אנשים, תגמול, יעדים וביצועים בכל רחבי העולם, אפשרה לארגון ליישם את האסטרטגיה העסקית. פתרון SAP SuccessFactors היווה תשתית גלובלית לביצוע טרנספורמציה מלאה בארגון משאבי האנוש של הארגון.

כעת למנהלים יש את הנתונים שהם זקוקים להם כדי לעבוד ביעילות רבה יותר עם העובדים בכל מקום ובכל זמן, ולספק מסלולי הכשרה להגדלת שביעות רצון העובדים. הפתרונות של SAP SuccessFactors פתחו הזדמנויות לאופטימיזציה, אינטגרציה רבה יותר ויצירת ערך שלא ניתן היה להעלות על הדעת לפני כן.

לחץ כאן ללמוד עוד

 


“הפתרונות של SAP SuccessFactors מסייעים לנו לפתח ולאפשר את כח העבודה של העתיד, תוך כדי בניית ארגון צרכני, כל זאת תוך הפחתת העלויות שלנו.”

ענת מרקוס, מנהלת טכנולוגיות גלובליות לניהול משאבי אנוש, טבע פרמצבטיקה.