הכוח נמצא בשיטתיות והתמדה בפיתוח מנהיגות | AKT ייעוץ למשאבי אנוש
הכוח נמצא בשיטתיות והתמדה בפיתוח המנהיגות

הכוח נמצא בשיטתיות והתמדה בפיתוח המנהיגות

10/09/2017

החברות המובילות בעולם מצליחות לאתר, לגייס, לפתח ולשמר מנהיגים טוב יותר משאר החברות באותן תעשיות. מחקר של Aon Hewitt, פרויקט גלובלי ורחב היקף, המפרסם השנה את הדוח השמיני במספר, עוקב אחר הטובות מכולן ומנסה לפצח איך הן עושות את זה.
עד כה השתתפו במחקר כ – 2,300 חברות, לגבי כל אחת מהן נבחנים מעל 1,200 פרמטרים שונים. צוות המחקר כולל עשרות חוקרים, מהמומחים המובילים בעולם בתחום המנהיגות וניהול הטאלנט בארגון.
אחד הנתונים המעניינים שבחרנו להביא בפוסט הנוכחי הוא העובדה כי החברות המובילות בעולם בתחום פיתוח מנהיגות מוכיחות התמדה לאורך שנים בהשקעה בפיתוח המנהיגות שלהם. חברות אלו רואות בתהליכי פיתוח טאלנט ומנהיגות אחריות אישית של כל מנהל בכיר בארגון, מודדות את הנושא באופן שיטתי וקושרות זאת לתגמול האישי שלהם.
פעמים רבות עולה בשיחות עם הלקוחות שלנו התחושה שאין הרבה הבדלים בין מה שעושות החברות המובילות בעולם לבין מה שעושות החברות הישראליות. “הנה, גם אצלנו יש תהליכי הערכת מנהלים” “הנה, גם אצלנו יש תהליכי פיתוח אישיים”.
ההבדל הגדול נמצא בעובדה שהחברות המובילות יוצרות מערכת רחבה ומתואמת הכוללת את מלוא הכלים הללו באופן אינטגרטיבי ומנוהל, ועושות זאת באופן שיטתי לאורך שנים, כאשר המנהלים הבכירים בארגון רואים זאת כחלק מתפקידם השוטף.
ניתן לראות את ההבדל בין החברות המוגדרות כקבוצת המובילות בפיתוח מנהיגות בארגון לבין כל השאר.
sustainability-table-tcfl


רוצים ללמוד עוד כיצד מפתחים מנהלים בסביבה תחרותית וגלובאלית?

 

על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש