הערכת בכירים

ארגונים מובילים משקיעים מאמצים גדולים על מנת לשמר את הכישרונות המובילים בארגון. כישרונות אלו מהווים המנהיגות הנוכחית והעתידית של הארגון, וחלק גדול מיכולת הארגון להשיג את מטרותיו תלויה בתפקודם ובשימורם בארגון. זיהוי אנשי מפתח אלו, והכנת תכנית פיתוח אישית המבוססת על הערכה אובייקטיבית ומעמיקה של הנטיות והכשירויות שלהם ושל השאיפות וההעדפות שלהם, מהווה חוליה חשובה במאמצים אלו. הערכה כזו צריכה לספק להם משוב אישי, דינמי ומעמיק אשר ימקד את סוגיות הקריירה שלהם ויכוון את הצמיחה האישית שלהם. כל אלו דורשים התייחסות שונה להערכת בכירים מזו המסופקת על-ידי מערכות הערכה סטנדרטיות.

צוות היועצים הבכיר שלנו מפעיל מערך הערכה ייחודי לבכירים אשר תומך את החלטות הארגון לאורך מחזור חיי העובד, מגיוסו, דרך הפיתוח שלו בתפקיד ועד לקידומו לתפקיד הבא.

אבחון מנהלים, הערכת בכירים ואנשי מפתח אינם דומים לתהליכי הערכה אחרים. שירותי ההערכה והאבחון שלנו ניבנו במתכונת ייחודית המתאימה למאפיינים של אוכלוסייה זו, ומאפשרת תהליך איכותי, מעמיק ודיסקרטי בשיתוף המוערך.

 

תהליך אישי ודיסקרטי

כל מוערך נפגש באופן אישי עם יועץ הקריירה אשר הוקצה לו. המוערך אינו עובר תהליכים קבוצתיים ואינו פוגש מועמדים אחרים.

מתכונת גמישה וחסכונית המתאימה ללוח זמנים המאפיין בכירים

לרשות לקוחותינו עומד מרכז הקריירה שלנו אשר בנוי לתהליכים אישיים ודיסקרטיים. המועמד יכול גם לבחור להיפגש איתנו במשרדו או בבית הקפה החביב עליו. באמצעות שימוש בכלים מתקדמים, אנו מאפשרים למועמדים לבצע חלק מהתהליך טרם המפגש ובזמנם החופשי. התהליך שפיתחנו קצר וחסכוני יותר ביחס לתהליכים מקובלים.

מתכונת ייעוצית המפרקת התנגדויות

עבור המוערך התהליך מהווה מהלך ייעוצי של תכנון קריירה, המשרת גם את האינטרסים שלו. אנו מסייעים למועמד למקד את הצרכים שלו והנטיות שלו ולהחליט האם הוא אכן מתאים לתפקיד ולארגון. מוכוונות זו מסירה התנגדויות העולות בדרך כלל בתהליכים דומים.

יועצים בכירים בעלי עשרות שנות ניסיון

צוות יועצי הקריירה שלנו מורכב כולו מיועצים בכירים בעלי עשרות שנות ניסיון, הן בתחום ההערכה והאבחון והן בתחום הניהולי והארגוני. יועצים אלו משדרים אמינות מקצועית גבוהה ובשלות אישית המתאימות למפגש עם מוערך בכיר.

הצוות הרחב ביותר בתעשייה

בחברה פועל הצוות הגדול ביותר בשוק הישראלי. עומק המשאבים המקצועיים שלנו מאפשר לנו לנהל תהליכי הערכה רחבים בארגון, לעשרות מועמדים במקביל.

כלים מתקדמים בעלי תוקף גבוה

אנו עושים שימוש בעיקר בכלי דיווח עצמי מתקדמים, ונמנעים משימוש במבחני אישיות וכלים השלכתיים, המעוררים בדרך כלל התנגדות בקרב מוערכים בכירים.