עתיד כח העבודה בארגון - AKT ייעוץ למשאבי אנוש
עתיד כח העבודה בארגון

עתיד כח העבודה בארגון

10/04/2018

המהפכה הדיגיטלית מעצבת מחדש כמעט כל תחום בחיים של כל אחד מאיתנו, ומשנה לגמרי גם את עולם העבודה והעסקים. תעשיות שלמות נעלמות או משתנות מקצה לקצה עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, ומאלצות הנהלות לשנות את החשיבה לגבי ניהול טאלנט ומשאבי אנוש, ולתכנן מחדש את כלל חווית העבודה בארגון.

אנו חיים היום בתקופת מעבר – שבה מוסכמות ומבנים ארוכי שנים כבר אינם מתאימים כבעבר, וגדל הצורך בבניית מערכות מעודכנות המותאמות לרוח הזמן.

גופים וארגונים ציבוריים ופרטיים עסוקים בנושא, בודקים אפשרויות, מתנסים, טועים ומתקנים. ברור לכולם כי בשנים האחרונות צמח דור צעיר שיש לו שפה תרבותית אחרת, קודים אחרים של התנהגות ושאיפות חדשות, המושפעות מהסביבה בה גדל.

בסרטון “עתיד כח העבודה בארגון” פרופ’ תומר מאלון, מדבר על השינויים במבנה הארגוני בעקבות כניסתם של טכנולוגיות חדשות, ועל השפעות הטכנולוגיה על החופש וקבלת ההחלטות של העובד בארגון.

לראיון המלא עם פרופ’ תומס מאלון


על AKT VIEW

AKT הינה חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל. החברה מונה כ-100 יועצים ואנשי מקצוע ופועלים בה הצוותים המובילים בתחומם. אנו משרתים למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים במשק, הרואים באנשיהם את המשאב המשפיע ביותר על התוצאות העסקיות. בבלוג זה נשתף בניסיון ובידע שצברנו במאות הפרויקטים שניהלנו לאורך השנים.

פוסטים אחרונים

All Posts

הרשמו לעדכונים

קטגוריות

תפריט

AKT ייעוץ למשאבי אנוש